MYOFFICE

YENİ ÜRÜNLER VE ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

YENİ ÜRÜNLER VE ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

Değerli FROMUS üyeleri. 

Network Marketing sektöründe projeye başlarken, sadece Güney Kore'den ithal etmiş olduğumuz destekleyici bantlar ile başlamıştık. 

Ancak; firma olarak zaman zaman söylemlerde de  bulunduğumuz gibi, sadece ithal bant satışı yapan bir firma olmayacağız.

Kendi marka ve kendi üretimlerimizle insanın olduğu her yerde sloganını kendimize vizyon edindiğimiz için, vizyonumuzun da gereği olan;  özel ve muadili olmayan kendi üretimlerimizi sizlerin yaşamınıza katacağız. 

Ürün gamımızdaki bu değişikliklerle birlikte; alışveriş vitrinimizde farklı sektörlerden farklı maliyetlerdeki ürünler yerini almaya başlayacaktır. 

Bu bağlamda her bir ürünün QV puan değerleri farklılık gösterecektir. Buna bağlı olarak ta paketlerimizde de değişiklikler olacak. 

Bu süreçle birlikte tek tip ürün konseptinin dışına çıkmaktayız. 

İkinci ürün olarak özel formüle edilmiş, dünyada herhangi bir benzeri olmayan,  paraben içermeyen, sağlık bakanlığı onayı alınmış, yüzden fazla ülkede ürün takip sistemine tabi, %100 doğal kendi üretimimiz sizlerle buluşmak üzeredir. 

Ardından yine tamamen bize özel formüle edilmiş, yine vazgeçilmeziniz olacak kahvemizi sizlerle buluşturacağız. 

MİNGRUP ailesi olarak, yine benzeri olmayan, güçlü ürünleri yaşamınıza katmak için çalışmalarımız devam etmekte olup; süreç içerisinde diğer yeni ürünlerimizin de paylaşımları yapılacaktır. 

Saygılarımızla, 

 

MİNGRUP AŞ. Yönetim Kurulu