MYOFFICE

BASIC START VE DOUBLE START HESAPLAMASI

BASIC START VE DOUBLE START HESAPLAMASI


Değerli FROMUS üyeleri;

Kişisel hesaplarınızın ana ekranında gözüken Basic Start ve Double Start grafik ve analiz alanları bugün itibariyle güncellenmiştir. 

Kontroller yapılmış olup, şu an itibariyle gözüken veriler doğru olup; daha önce revizyon duyurusu yapılmış olunan sözleşmeye uygun olarak çalışmaktadır. 

Sözleşme metinlerimiz aşağıdadır.

Saygılarımızla, 

..................................................................................................................

Kolay Başlangıç Bonusu (Basic Start Bonus) : Bir ay içinde, bireysel olarak şirkete  dahil ettiği Bağımsız Satış Temsilcilerinden en az üç tanesinin en az 50 qv lik alışveriş yapması  ve bu Bağımsız Satış Temsilcilerinin de birinci sıra satın alımları ile birlikte toplamda 600 QV’lik hacim oluşturan Bağımsız Satış Temsilcisi, ek olarak 400 TL bir gelir elde eder. Söz konusu kazanç, her ay gerçekleştirilmesi durumunda tekrar hak edilir. Bu kazanç sistemi aylık olmakla beraber, 14 günlük yasal iade süresinin bitimi sonrasında komisyonunu tahsil etmeye hak kazanır. Sistemden komisyon ödeme talebinin Bağımsız Satış Temsilcisi tarafından girilmesi ile birlikte %20 stopaj vergisi kesilerek  bağımsız satış temsilcilerinin sistemde adına kayıtlı bireysel banka hesaplarına yatırılacaktır.

 

Çift Bonus (Double Start Bonus):  Bir ay içinde; en az 50 qv değerinde ürün alamı yapmış Bağımsız Satış Temsilcisi, bireysel olarak şirkete  dahil ettiği Bağımsız Satış Temsilcilerinden en az dört tanesinin en az 50 qv lik alışveriş yapması  ve bu Bağımsız Satış Temsilcilerinin de birinci sıra satın alımları ile birlikte toplamda 1000 QV’lik hacim oluşturan Bağımsız Satış Temsilcisi, Kolay Başlangıç Bonusuna (Basic Start Bonus) ek olarak, 400 TL lik bir gelir daha elde eder. Söz konusu kazanç, her ay gerçekleştirilmesi durumunda tekrar hak edilir. Bu kazanç sistemi aylık olmakla beraber, 14 günlük yasal iade süresinin bitimi sonrasında komisyonunu tahsil etmeye hak kazanır. Sistemden komisyon ödeme talebinin Bağımsız Satış Temsilcisi tarafından girilmesi ile birlikte %20 stopaj vergisi kesilerek  bağımsız satış temsilcilerinin sistemde adına kayıtlı bireysel banka hesaplarına yatırılacaktır.

..................................................................................................................