MYOFFICE

YENİ YAPILANMA VE SON REVİZYON

YENİ YAPILANMA VE SON REVİZYON

Değerli FROMUS üyeleri;

Daha önce  farklı ortamlarda yönetim olarak açıklamalarda bulunmuş, ürün gamında çeşitliliklere gidileceğinden bahsetmiştik.  Ürün gamındaki  köklü değişimle birlikte sistemsel anlamda değişimin olacağını da farklı ortamlarda dile getirmiştik.

Artık ürün gamımızda bir süre önce, yenileyici kremimiz yerini almış olup; böylelikle de sıra dışı ilk  kozmetik ürünümüz sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Şimdi sıra özel kahve ve çay grubuna gelmiş olup; böylelikle de gıda alanında da size özel destekleyici ürünlerimizle karşınızda olacağız.

Sistemimiz başlangıçta tamamen ithal bantlar üzerine kurulmuş olsa da, bir karar alıp; bir süre sonra hiçbir zaman ithalata bağımlı olmayacağımızı, kendi markamızda kendi üretimlerimizle (medikal, kozmetik, gıda) sektörde büyüyeceğimizi belirtmiştik.

Bununla birlikte mevcut ithalat ürünümüze ait laboratuvar ve ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu bağlamda tamamen ithal bant grubuna göre dizayn edilmiş olan sistemimizde değişim zamanı gelmiştir.  

1 Marttan itibaren geçerli olacak kazanç sistemimizdeki son değişiklikler aşağıdadır.

1-   Kariyer sisteminde mevcut durumda; her ay başı her iki kolda puanlar sıfırlanarak  başlayıp iki kolda da istenilen kariyer puanlarının toplanmasına bakmakta idi. Ancak 1 Marttan itibaren her ayın başı, önceki aydan devreden binary devir puanları ile başlayıp, ay içerisinde oluşan puanlar üzerine ilave edilip hedef kariyer puanına ulaşıp ulaşmadığına bakacaktır.

Örneğin: / Bir üye,  Aralık ayı bitiminde binary puanları olarak SOL kolunda 200 puan SAĞ kolunda 1800 puan devretsin. Bu durumda ocak ayı içerisinde SOL koluna 1800 puan ve SAĞ koluna 200 puan biriktirmesiyle JADE kariyerine gelecektir.

2-   “Matching bonus” isimli prim kalemimizin ismi, “Liderlik geliri” olarak anılacak olup; komisyon oranları aşağıdaki gibidir.

 

Sıra/ Kariyer

Jade

Pearl

Sapphire

Ruby

Emerald

Diamond

Blue Diamond

Red Diamond

1. Sıra

5%

8%

10%

10%

15%

15%

15%

15%

2. Sıra

 

 

5%

5%

5%

8%

10%

10%

3. Sıra

 

 

 

3%

3%

5%

8%

8%

4. Sıra

 

 

 

 

3%

3%

3%

5%

 

3-   Basic start bonus kaldırılmıştır. Double start bonus devam edecek olup; ismi “Quick sales” olarak değişecektir.

4-   Referans bonusu oranı ise %20 olarak güncellenecektir.

     Saygılarımızla,

     MİNGRUP AŞ. Yönetim Kurulu